Шахтерск, 22.11.2014, 20:58

Могу ли я выехать с Украины в Российскую федерацию без печати о прописке?

Вопрос №5447745 из г. Шахтерск
опубликован 22.11.2014, 20:58
Могу ли я выехать с Украины в Российскую федерацию без печати о прописке?
Лучший ответ
Рекомендуется

Думаю зможете. Предявіть закордонний паспорт.

22.11.2014, 21:02

в том и дело, есть только паспорт Украины

23.11.2014, 00:54

Я так розумію, що зареєструватись - проблема. Спробуйте, Ви нічого не втрачаєте адже з 01.01.2015 року лише за закордонним.

23.11.2014, 01:51