Причины отказа в субсидии - отсутствие дохода и жизнь в общежитии

На каком основании мне отказали в субсидии? Написанно: Вартість послуг у межах споживання з урахуванням пільг не перевищує визначеного обов'язкового платежу сім'ї. Живу в общежитии, учусь на бюджете, но стипендию не получаю, нет никаких других доходов.
Лучший ответ

Ось вичерпний перелік підстав для відмови.

5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані

працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не

навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою

навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як

такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують

місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які

доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян,

які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу,

визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної

комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку;

громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і

доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи

або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II

групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли

80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні

послуги); { Підпункт перший пункту 5 в редакції Постанов КМ N 973

( 973-2004-п ) від 28.07.2004, N 480 ( 480-2009-п ) від

20.05.2009 }

2) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у

державному та громадському житловому фонді, член

житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового

приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, або будь-яка

особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні

(будинку), здає за договором у найм або в оренду житлове

приміщення (будинок);

3) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у

приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які

зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають

у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні)

дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж

одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі

перевищує встановлену соціальну норму житла, в межах якої

надається субсидія. { Абзац перший підпункту 3 пункту 5 із

змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 409 ( 409-2014-п ) від

06.08.2014 }

{ Абзац другий підпункту 3 пункту 5 виключено на підставі

Постанови КМ N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

4) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у

приміщення, якому відкрито особовий рахунок, та особи,

у своєму володінні чи володінні їх дружин (чоловіків,

неповнолітніх дітей) два або більше транспортних засобів

(механізмів), що підлягають державній реєстрації та обліку в

Державтоінспекції. При цьому не враховуються транспортні засоби,

одержані чи придбані на пільгових умовах через органи праці та

соціального захисту населення, а також транспортні засоби

вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом

більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що

перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати

випуску.

Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених

осіб іншого житлового приміщення (будинку) та транспортних засобів

(механізмів) декларується під час подання заяви про призначення

субсидії;

{ Підпункт 4 пункту 5 в редакції Постанов КМ N 1703

( 1703-2006-п ) від 12.12.2006, N 774 ( 774-2011-п ) від

06.07.2011 }

5) будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні

(будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні

послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням

субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку),

автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних

матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив

послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або

автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому

числі мобільного) зв'язку тощо, крім житлово-комунальних послуг у

межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування

житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов'язаних із

забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на час звернення

перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених

осіб. При цьому враховується прожитковий мінімум, установлений та

затверджений відповідно до Закону України "Про прожитковий

мінімум" ( 966-14 ) осіб, які належать до основних соціальних і

демографічних груп населення;

{ Пункт 5 доповнено підпунктом 5 згідно з Постановою КМ N 480

( 480-2009-п ) від 20.05.2009; із змінами, внесеними згідно з

Постановою КМ N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

6) під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов

домогосподарства державним соціальним інспектором з'ясовано, що

будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку)

осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, має

додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про

доходи та майно (здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок)

або його частину; працює без оформлення трудових відносин у

встановленому порядку; отримує дохід від утримання худоби, птиці,

інших тварин, дохід від народних промислів, використання наявної

сільськогосподарської техніки, вантажної машини, мікроавтобуса

тощо).