Чи повинен сплачувати колишній чоловік аліменти на Дитину якщо він офіційно не працює
Чи повинен сплачувати колишній чоловік аліменти на дитину якщо він офіційно не працює
Лучший ответ
Так, повинен. Державний виконвець буде відраховувати частину від середнього заробітку по регіону.
обязан, оплачивает по среднестатистической заработной плате по месту проживания или регистарции
Повинен, не меньше 30 % прожиткового мнімуму для дитини відповідного віку.