Судове провадження щодо спадкового майна - стан розгляду та можливість внесення додаткових даних
Підскажіть будь-ласка. 21.05.14 помер мій батько. 13.06.14 р. мій брат на підставі довіреності виданою батьком за життя, (яка після смерті довірителя стала недійсною) перереєстрував спадкове майно, а саме автомобіль на свою знайому. Ми звернулися в суд і 22.07.14 було винесено ухвалу про відкриття провадження за моїм позовом. Брат написав апеляційну скаргу, яку сьогодні 01.12. 14 року було відхилено і справу направлено в суд першої інстанції для подальшого розгляду. Які терміни розгляду на даний час має суд. якщо проовадження було відкрите 22.07.14 року. Також 30.11.14 року мною було подано заяву про забезпечення позовних вимог. Чи можу я внести додаткові дані та більш якісніше обгрунтувати свої позовні вимоги. Чи мені потрібно додатково звертатись із повторною заявою.
Лучший ответ
Ні, Вам потрібно надати судові уточнену позовну заяву, де Ви деталізуєте обгрунтування вимог.
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!