Я сирота и учусь в университете на бюджетной основе. Если я выйду замуж я останусь без стипендии?
Замужество не влияет на получение вами стипендии. Как вы ее получали, так и дальше будете получать.
Підстави припинення виплати допомоги
— звільнення від виконання обов’язків опікуна чи піклувальника;
— працевлаштування або взяття шлюбу дитиною до досягнення нею 18-річного віку;
— усиновлення дитини, передача дитини батькам;
— досягнення дитиною 18-річного віку;
— надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності, якщо вона записана матір’ю або батьком дитини.