Калуш, 08.12.2014, 18:00

В ДТП загинув батька, винуватеце ынший водный, авто батька застрахование. Що ми право вимагати вид страховой?

Вопрос №5583640 из г. Калуш
опубликован 08.12.2014, 18:00
В дтп загинув батько, винуватеце ынший водый, авто батька застраховане. Що ми вправы вимагати выд страховоъ?
Лучший ответ
Рекомендуется

Потрібно бачити договір страхування - читайте. Як мінімум, має бути кримінальне провадження в межах розгляду якого Ви маєте право заявити цивільний позов.

08.12.2014, 21:10

Підкажіть будь -ласка яку суму страхова може нам виплатити?

08.12.2014, 21:45

Читайте договір, я ж писав. Я ж його не бачу.

08.12.2014, 21:46

за шкоду .заподіяну життю і здоровю 100т ,за шкоду майну 50 пише в договорі

08.12.2014, 21:57

На це і розраховуйте.

08.12.2014, 22:00

100 т повинні виплатити

08.12.2014, 22:05