Шляхи вирішення проблем із сплатою аліментів в Садакській виконавчій службі при ствердженні, що Крим не Україна, але і непризний Росією.
Мій виконавчий лист знаходиться у Судакській виконавчій службі. На даний час аліменти не получаю. Сказали, що Крим не Україна, но і непризний Росією. Що робити? Колишній чоловік військовслужбовець,який перейшов до російської армії. Служить в Севастополі. Робітник виконавчої служби відповів, що по такому виконавчому лист,і на тереторії Криму аліменти не виплачуються., тому його даже не пересилають до його частини.
Садаки це де? Чоловік де проживає?