Пенсіонерка звинуватила мене в недодаванні пенсії - як вирішити ситуацію?
Я працюю на пошті.При виплаті пенсії,пенсіонерка звинуватила мене в недодаванні їй пенсії.І прийшла до мене на роботу і сказала, що якщо до завтрашнього дня я невиплачу їй 2 600 грн., то вона влаштує мені проблеми. Вона підняла відомості за 2 роки і назбиралися 2 600 грн. Порадьте, що робити?
А якщо обгрунтовані - доведеться виплачувати і краще добровільно адже, за певних обставин, можливо говорити і про кримінальну відповідальність.
Если претензии не обоснованы, - игнорируйте, напишите заявление в милицию по факту вымогательства.