Имею ли я право на 10 окладов при выходе на пенсию? Отработала завхозом школы 25,5 лет, общий трудовой стаж-41,5 лет.
Пунктом 7-1 Прикінцевих положень Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне забезпечення» передбачено, що особам, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е»-«ж» статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», і мають страховий стаж (для жінок - 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення.