Зрение на левый глаз 0.9 на правый 0.2
Здравствуйте Артём!
Відповідно статті 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації ЗАКОНА УКРАЇНИ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:
визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);
Что касается зрения:
Чтобы не быть призванным, юноша одним глазом не должен видеть "ШБ" (или глаз должен вообще отсутствовать), а второй - видеть не больше трех строчек. Если один глаз видит больше, чем "ШБ", оба глаза должны видеть не более 2 строчек.