Киев, 27.01.2015, 21:57

Як вимагати свою половину коштів після розлучення з чоловіком, які були вкладені до банку?

Вопрос №5949372 из г. Киев
опубликован 27.01.2015, 21:57
13 липня ми з моїм чоловікм дружились, гроші всі що були подаровані поклали д банку 21 липня, на ці різдвяні свята ми вирішили що розійдемось, і домовились що гроші на половину, в цей понеділок 26.01 він мав зняти депзит, а сьогодні заявив що це йго власні заощадження. Як все ж забрати мю полвину?
Лучший ответ
Рекомендуется

Зверніться до суду з позовом про поділ майна і з заявою про забезпечення позову(накладіть арешт на кошти). І не тягніть, а то зніме і витратить, а потім, навіть при гарних "розкладах", не буде з чого стягувати.

27.01.2015, 22:19

Здравствуйте! Тільки в судовому порядку можете повернути гроші

27.01.2015, 22:11

А звернутися до суду з позовом про поділ майна можна незалежно від того, розлучені ми чи ні, чи це треба вказувати в позовній заяві про розлучення?

28.01.2015, 13:06

Наявність/відсутність шлюбу не має значення.

28.01.2015, 17:26

А яким чином можна накласти арешт на кошти? Це ж тільки після 1 судового засідання за рішенням суду? Виходить він отримає всі документи і заяву, і зможе зняти всі гроші перед судом?

29.01.2015, 01:41

Поки він отримає арешт вже має бути накладено(до судового засідання).

29.01.2015, 14:12