Право Пенсійного фонду на запит Витягу ЄДР фіз. та юр. осіб при закритті підприємництва та платність цього запиту
Чи має право Пенсійний фонд требувати Витяг ЄДР фіз. та юр. осіб при закритті підприємництва? Було надане повідомлення про припинення державної реєстрації. Запит від імені ПФ є платний.
Лучший ответ
Татьяна! Це ж російський сайт. На ньому консультують по російському законодавству.