Звенигородка, 12.05.2015, 20:50

Как наказать жену за пьяные похождения до утра 3-4 раза на месяц.

Вопрос №6817023 из г. Звенигородка
опубликован 12.05.2015, 20:50
Как наказать жену за пьяные похождения до утра 3-4 раза на месяц.
Лучший ответ
Рекомендуется

Варіантів багато. Наприклад, насварити, розлучитись, поставити питання про залежність від алкоголю(з відповідними наслідками), написати заяву в міліцію тощо. Загалом, це питання скоріше внутрішньосімейне, а не юридичне.

13.05.2015, 12:34

Вы вважаете якщо ролучитися то неповнолитним дитям стане краще .А якщо написати заяву до опекунской служби по справам симьи, щоб там поставили на учет и кожен мисяць приходили с перевирками.Просто як вариант.(Вибачте в мене немае Украинской розкладкы клавиатури.

14.05.2015, 07:30

Як краще, вирішувати Вам. Я лише написав варіанти. Можете і в службу у справах дітей написати.

16.05.2015, 23:43