Как правильно высчитывать подоходный налог при официальной работе на двух местах и какой штраф за неправильный расчет?
Опишите Вашу проблему я официально работаю на двух работах-как должны высчитывать подоходный налог? И если не правильно высчитывали-какой штраф?
15 % від доходу. Якщо відраховували невірно можете звернутись до суду.
Відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України, - тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.