Чи є норма щодо повідомлення-ознайомлення іноземної особи про зареєстрований акт на землю, який потрібно відчужити протягом року?

• г. Бершадь

Підкажіть будь-ласка чи є якась норма яка би регулювала повідомлення-ознайомлення іноземного громадянина про зареєстрований акт на землю, який протягом року потрібно відчужити?

Мене не ознайомили що він готовий і з моменту його реєстрації пройшло два роки, а фактично під підпис я його отримала в цьому році, пішла до спеціаліста щоб відчужити а він каже що срок пройшов.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

А як його оформили без Вашого відома? Це не можливо. Може і є якісь статті але в рамках безкоштовності не маю бажання шукати.