LSN Messenger
Попасная, 28.07.2015, 09:27

Нужно ли рассматривать жалобу, если в администрацию предоставлена копия, а оригинал передан в прокуратуру? И какой нормативный документ следует использовать?

Вопрос №7516024 из г. Попасная
опубликован 28.07.2015, 09:27
Нужно ли давать рассматривать жалобу, если в администрация предоставили копыю, а оригинал передан в прокуратуру? И какой нормативный документ необходимо использовать.
Лучший ответ
Рекомендуется

До адміністрації надійшла скарга, проте не в оригіналі, а копія. Оригінал громадянка направила до прокуратури. Чи існує десь нормативний акт, який би підтверджував наше право на розгляд цієї скарги?

28.07.2015, 09:36

Загалом, може бути і копія але не фотокопія. Тобто, в правому кутку може бути вказано декілька адресатів але при подачі підписуватись має кожен примірник, а не один і з нього робити фотокопію. Аналіз та посилання на НПА виходить за межі безкоштовності.

28.07.2015, 09:46

Кому давати? Конкретизуйте.

28.07.2015, 09:31

До адміністрації надійшла скарга, проте не в оригіналі, а копія. Оригінал громадянка направила до прокуратури. Чи існує десь нормативний акт, який би підтверджував наше право на розгляд цієї скарги?

28.07.2015, 09:36

Загалом, може бути і копія але не фотокопія. Тобто, в правому кутку може бути вказано декілька адресатів але при подачі підписуватись має кожен примірник, а не один і з нього робити фотокопію. Аналіз та посилання на НПА виходить за межі безкоштовності.

28.07.2015, 09:46