Какие документы для этого нужны и как долго длиться процесс удочерения?
Я живу с мужем гражданским браком, у нас ребенок - 5 лет, от моего мужа, но когда выдавали свидельство о рождении дочери, у мого мужа не было паспорта, теперь мы хотим зарегистрировать свой брак и муж хочет удочерить своего же ребенка. Какие документы для этого нужны и как долго длиться процесс удочерения?
1. копії свідоцтва про укладення шлюбу.
2. копії свідоцтва про народження.
3. Довідка з місця проживання.
4. Довідка з місця роботи.
5. Довідка про заробітну плату.
6. Характеристика з місця роботи.
7. Характеристика з місця проживання.
8. Довідка наркологічного диспансеру.
9. Медичний висновок про стан здоров’я.
10. ксерокопія паспорта.