Яким чином можна оспорити постанову про стягнення штрафу, яка прийшла поштою з фотографією про перевищення швидкості.
Яким чином можна оспорити постанову про стягнення штрафу, яка прийшла поштою з фотографією про перевищення швидкості. Під час їзди працівники міліції мене не зупиняли. Протоколу не складали на місці. Про цей факт я взнав тільки з листа.
Уважаемый В., постановление можно оспорить только на основании того, что Вы не согласны с данным постановлением. Так по российскому законодательству, а по Вашему - лучше обратиться к местным адвокатам.
С Уважением, адвокат А.Чижов
UKR: Шановний В., постанову можна оскаржити тільки на підставі того, що Ви не згодні з цією постановою. Так по російському законодавству, а по Вашему - краще звернутися до місцевих адвокатiв.
С Уважением, адвокат О.Чiжов