Скажіть, будь ласка, чи можу я стати на облік у 17 років? зараз навчаюся заочно. Чи можу я офіційно працювати до повноліття?
Лучший ответ
Ст. 188 Кодексу законів про працю України Ви можете бути прийнятою на роботу, як особа, якій вже виповнилося 16 років. Відповідно до ст. 1 ЗУ "Про зайнятість населення", враховуючи те, що Ви навчаєтеся за заочною формою, Ви можете стати на облік у Центрі зайнятості.
Дякую за запитання.
Благодарю Вас за полезную консультацию!