Жінка подала на розлучення і аліменти. Скажіть будь ласка, скільки з моєї заробітної плати будут знімати на аліменти?
Жінка подала на розлучення і аліменти. Скажіть будь ласка, скільки з моєї заробітної плати будуть знімати на аліменти?
Лучший ответ
Аліменти на одну дитину в розмірі 1/4 частину після відрахування податків.
Дякую!
Вы мне очень помогли, спасибо!