Гражданину Украины получит индификацинный кот в Астане получит не ехать в Астану какие документы нужны и куда обращаться.

Лучший ответ

Якщо мова йде про присвоєння ід. коду іноземцю, то отримати його можливо в податковій по місцю реєстрації (так в Україні, думаю, так само і в Казахстані). Якщо ж Ви про ід. код як громадянина України(український), то лише на території України.