Я чув, що маю право на пільговий проїзд.
Підприємства транспорту зобов'язані забезпечувати права на пільги громадян щодо користування транспортом в залежності від категорії.
До того ж я ветеран війни, це надає мені якість пільги на проїзд у транспорті?
Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них:
7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.