Ивано-Франковск, 24.09.2015, 20:07

Я чув, що маю право на пільговий проїзд.

Вопрос №8135113 из г. Ивано-Франковск
опубликован 24.09.2015, 20:07
Я чув, що маю право на пільговий проїзд.
Лучший ответ
Рекомендуется

Підприємства транспорту зобов'язані забезпечувати права на пільги громадян щодо користування транспортом в залежності від категорії.

24.09.2015, 20:11
Оценка автора вопроса:
Вы мне очень помогли, спасибо!

До того ж я ветеран війни, це надає мені якість пільги на проїзд у транспорті?

24.09.2015, 20:12

Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них:

7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

24.09.2015, 20:20