Являются ли записи в медицинской карте без печати доказательством болезней в суде.
Ні, потрібна виписка з медичної карти з печаткою медичного закладу.
Де саме можна знайти цьому підтвердження? В якому законі, положенні чи кодексі?
Таня это ст 64 ЦПК в котором сказано
. Письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.
2. Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.
Зуб даю, цього достатньо?