Являются ли записи в медицинской карте без печати доказательством болезней в суде.

Вопрос №8285024 из г. Тараща
опубликован 08.10.2015, 13:46

Являются ли записи в медицинской карте без печати доказательством болезней в суде.

Лучший ответ
Рекомендуется

Ні, потрібна виписка з медичної карти з печаткою медичного закладу.

08.10.2015, 13:54

Де саме можна знайти цьому підтвердження? В якому законі, положенні чи кодексі?

08.10.2015, 22:09

Таня это ст 64 ЦПК в котором сказано

. Письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.

2. Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.

08.10.2015, 22:22

Зуб даю, цього достатньо?

09.10.2015, 06:21