куда нужно обратится чтобы ограничить посещение отцом ребенка ребенка, развод получен, собираюсь подавать на алименты.
Куда нужно обратится чтобы ограничить посещение отцом ребенка ребенка, развод получен, собираюсь подавать на алименты.
Лучший ответ
Встановити порядок участі батька у вихованні дитини(порядок побачень) Ви можете через орган опіки та піклування або суд. Не забувайте, що батьки мають рівні права.
Только в суд.