Укладений кредитний договір з Приватбанком - що родичам належить очікувати перед судовим засіданням?
У родичів укладений кред договір з приватбанком в 2007 році з 2009 року заборгованість з різних причин по карті не погашалась зарас призначили судове засідання. Питання - до чого треба бути готовими?
Лучший ответ
Пусть подадут заявление о применении исковой давности. Суд откажет во взыскании долга.