Право на компенсацію при скороченні для інваліда 3 групи, який працює держслужбовцем - який закон захищає?

• г. Добровеличковка

Я інвалід 3 групи, працюю держслужбовцем. З 07.12.2015 р. підпадаю під скорочення. Чи маю я право на одержання компенсації, згідно якого закону?

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

Так, має бути виплачено вихідну допомогу. Читайте кодекс законів про працю.