Как переехать с Украины в Россию и найти работу в Москве - полезная информация для начинающих

Вопрос №8931824 из г. Коростень
опубликован 01.12.2015, 23:12

Скажите пожалуйста, что мне нужно для того, чтобы переехать с Украины (я гр. Укр.) в Россию для дальшейшего трудоустройства в Москве? Если можно, сформулируйте в общих чертах, т.к. я к этому вопросу подхожу с нуля... Заранее благодарен!

Лучший ответ
Рекомендуется

При перетині кордону вкажіть мету - працевлаштування. Потім в міграційну службу там все пояснять.

01.12.2015, 23:17
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

То есть, мне не обязательно оформлять какие-то доп. документы, а просто при переезде границы уточнить мою цель, я правильно понял? И, если можно, скажите в пару словах, что это за служба?

01.12.2015, 23:27

Якщо тимчасово, на роботу, то ні. Якщо ж на постійно, то, спочатку, в міграційну службу по місцю проживання в Україні. Міграційна служба - це паспортний стіл.

01.12.2015, 23:28

Я тимчасово. А-а-а! Мені просто потрібно відмітку поставити в паспорті по місцю прописки, і все, так?

Але якщо, скажімо, тимчасово, то до яких пір воно може бути?

01.12.2015, 23:36

1. Якщо на постійне місце проживання, то є порядок в Україні виїзду на ПМЖ. Якщо Вас не цікавить законний порядок виїзду, то можете виїжджати як завгодно, головне щоб перебування в Росії було узаконене. 2. До тих пір поки не надумаєте на постійне.

01.12.2015, 23:49

Тобто (ще перепрошую), мені потрібно тільки при перетині кордону вказати ціль - працевлаштування, і уже, беспосередньо, в самій Москві звернутися до міграційної служби, як Ви сказали? і все, так?..

А в самій Москві, сподіваюсь, у мене труднощів не повинно виникнути з якимись документами...

02.12.2015, 00:16

Все Ви вірно зрозуміли. Проблем не має бути.

02.12.2015, 00:18