«Замороження рахунку в Приват банку - як подати до суду без листів від банку?»
Мій син отримує стипендію вПриват банкі,але рахунок заморозили вже другий місяць він не може зняти. Пішов в відділення приват банка йому відповіли,що треба поміняти карту тоді розблокують. Потім йому зателефонувала служба безпеки банку сказала, що ваша карта заблокована в звязку здійснення шахрайських дій,потім через годину перетелефонували сказали карта розблокована можете знімати кошти. Але карту ніхто не розблокував. Кошти з карти було знято в сумі 200 гривен постадалій людині,але його ніхто не повідомляв. Скільки раз телефонували 3700 нам сказали подавати в суд і доказувати що він не являється шахраєм.Як можна подати до суду, як нас немає жодного листа з приват банка. Ми написали заяву до поліції ,син розповів там все як було, що карту давав другу, цей друг поїхав уже закордон як нам бути в цій ситуації надайте нам пожалуста консультацію.
Лучший ответ
Напишіть письмову заяву/запит в банк, отримаєте письмову відповідь або місяць почекайте. А потім - суд. Раджу юриста, будь-якого.
Благодарю Вас за полезную консультацию!