LSN Messenger
Донецк, 23.12.2015, 23:57

Папа умер квартира не приватизирована как быть?

Вопрос №9228109 из г. Донецк
опубликован 23.12.2015, 23:57
Папа умер квартира не приватизирована как быть?
Лучший ответ
Рекомендуется

если в ней никто больше не был прописан, то в нее заселят других жильцов, стоящих на учете в качестве нуждающихся в жилье по договору соцнайма

24.12.2015, 00:16
Оценка автора вопроса:
Благодарю Вас за полезную консультацию!

Нужно переоформить на себя договор найма жилья.

Стаття 106 ЖК УРСР. Зміна договору найму жилого приміщення внаслідок

визнання наймачем іншого члена сім'ї

Повнолітній член сім'ї наймача вправі за згодою наймача та

інших членів сім'ї, які проживають разом з ним, вимагати визнання

його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого

приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі

смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить

будь-якому членові сім'ї наймача.

У разі відмови наймодавця у визнанні члена сім'ї наймачем за

договором найму спір може бути вирішено в судовому порядку.

26.12.2015, 05:50

А нельзя прописаться задним числом?

24.12.2015, 00:26

ну если договоритесь с администрацией и паспортным столом

24.12.2015, 00:32

Нет, Вас не зарегистрируют задним числом, т.к. сейчас компьютерная регистрация в миграционной службе.

26.12.2015, 05:48

А если ты сам нуждаешься в жилье? В таком случае ставят на очередь?

24.12.2015, 00:40

В чергу ставлять але чи дадуть квартиру це вже інше питання. Крім того, уточніть, квартира можливо була кооперативна, тоді є варіанти.

24.12.2015, 07:25

Щоб стати на квартирний облік, потрібно подати заяву до виконавчого комітету міської ради особисто. Заяву підписують члени сім'ї, що разом проживають, мають право на отримання житла і бажають стати на облік.

До заяви слід додати:

довідку з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.

Акт обстеження житлових умов (видається ЖЕКом).

Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (якщо квартира приватизована).

Довідки з місця праці дорослих членів сім'ї (інформація про перебування на квартирному обліку за місцем праці), які бажають стати на квартирний облік.

Копії документів, які підтверджують родинні відносини.

Копії документів, які підтверджують право на пільги (за потреби).

Паспорти (копії ст. 1, 2, 10, 11).

За потреби до заяви додаються також медичний висновок, довідка (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним нормам і технічним вимогам, копія договору найму.

26.12.2015, 05:47