Я проживаю в КНР (гражданин Украины) и хочу въехать в Украину через Россию, что мне за это будет? Меня зовут Алексей.
Я проживаю в ЛНР (гражданин Украины) и хочу въехать в Ураину через Россию, что мне за это будет? Меня зовут Алексей.
Будет административная ответственность.
Стаття 204-2 КоАП Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї
Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї -
тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
Якщо виїдете через неконтрольовані пункти пропуску, то притягнуть до відповідальності за незаконний перетин кордону.