У меня такой вопрос, с 2015 года арендатор должен платить индексацию на земельный пай?

Вопрос №9323707 из г. Белокуракино
опубликован 07.01.2016, 15:27
У меня такой вопрос, с 2015 года орендатор должен платить индексацию на земельный пай?
Лучший ответ
Рекомендуется

Що робити, якщо орендар відмовляється платити індексацію на земельний пай за 2015 рік? Якими документами керуватися в такій ситуації?

07.01.2016, 20:44

Можете звернутись з письмовою вимогою до орендаря. Відмова - в суд. zakon3.rada.gov.ua

07.01.2016, 20:48

Так, має проводити індексацію.

07.01.2016, 16:54

Що робити, якщо орендар відмовляється платити індексацію на земельний пай за 2015 рік? Якими документами керуватися в такій ситуації?

07.01.2016, 20:44

Можете звернутись з письмовою вимогою до орендаря. Відмова - в суд. zakon3.rada.gov.ua

07.01.2016, 20:48