как восстановить удостоверение участника боевых действий... украли сегодня в больнице в г.Харькове.
Как восстановить удостоверение участника боевых действий... украли сегодня в больнице в г.харькове.
Лучший ответ
Звернутись з відповідною заявою в орган що видавав. Спочатку заява в поліцію. Поліція має дати довідку про відкриття провадження. Або сказати, що втратили і опублікувати оголошення, що посвідчення вважати не дійсним.
Благодарю Вас за полезную консультацию!