Возможно ли получить 50% выплат опекуна, который не отправил меня на учебу и не обеспечил на ето пособие?

Здравствуйте) я хотела узнать могу ли я получить 50% выплат моего опекуна, за то что она брала на меня опеку. А по окончанию опеки не отправила на учебу, и особо не содержала меня на ето пособие!
Лучший ответ

zakon5.rada.gov.ua

Стаття 16. Право на допомогу на дітей, над якими встановлено

опіку чи піклування

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування,

призначається особам, призначеним в установленому законом порядку

опікунами чи піклувальниками дітей, які позбавлені батьківського

піклування. Така допомога вважається власністю дитини.

Ваш ответ мне очень помог, спасибо!