Вымогательство большей суммы денег чем должны.

Вопрос №9497514 из г. Первомайск
опубликован 24.01.2016, 03:43
Вымогательство большей суммы денег чем должны.
Лучший ответ
Рекомендуется

Стаття 189 УК Украины Вимагання

1. Вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання), -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

24.01.2016, 03:48

подавайте заявление в полицию

24.01.2016, 03:45

В письменном виде договор обе стороны не заключали. А теперь они хотят сумму в три раза больше положенной.

24.01.2016, 03:54

Принудительно могут взыскать только по решению суда, при отсутствии доказательств это фактически невозможно осуществить.

24.01.2016, 04:08