Торговали салом в неположенном месте. Какая сумма штрафа?

Торговали салом в неположеном месте. Какая сумма штрафа?

Лучший ответ

Ст. 160 КУпАП.

Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

1 нмдг - 17 грн.