Відповідальність за наклеп - що носить людина, яка несправедливо зводить наклеп? Чи можна вимагати грошову компенсацію за моральну шкоду через суд?

• г. Фастов

Підкажіть будь ласка яку відповідальність несе людина яка несправедливо звела наклеп? І чи можна через суд вимагати грошову компенсацію за моральну шкоду? Буду вам щиро вдячна за допомогу)

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

Лише цивільну. Так, можете звернутись з відповідним позовом до суду.