Безопасно ли оставлять свои паспортные данные?

Лучший ответ

Приветствую Вас.

По возможности лучше не оставлять паспортные данные.

Ко мне обращался гражданин, в 2013 году по его паспортным данным был взят кредит на сумму 600 тыс рублей.

Нет,небезопасно,могут оформить кредит

Для того щоб щось оформити потрібна особиста участь та підпис. І не така це вже секретна інформація. Я б особливо не хвилювався. Звісно це не значить що потрібно роздавати такі відомості першому ліпшому.