Бобринец, 10.03.2016, 20:30

Група громадян звертається до прокурора зі скаргою на голову районної ради щодо відмови у наданні приміщення для установчих зборів Партії прогресу

Вопрос №9947863 из г. Бобринец
опубликован 10.03.2016, 20:30
До райвиконкому звернулася група громадян (7 чоловік) із проханням надати їм приміщення для проведденя установчих зборів Партії прогресу. Голова районної ради Науменко у проханні відмовив, через несерйозність цього питання. Член ініціативної групи Петренко звернувся зі скаргою на дії голови районної ради до прокурора району. Прокурор скаргу прийняв і обіцяв розібратися в ситуації та допомогти. Однак через кілька днів на адресу ініціативної групи надійшла відповідь, у якій зазначалося, що для створення Партії прогресу не було додержано елементарних умов передбачених ЗУ Про обєднання громадя.
Лучший ответ
Рекомендуется

Яких конкретно умов не було додержано? Слід урахувати, що до райвиконкому звернулись усі члени ініціативної групи по створенню партії.

10.03.2016, 23:53

Відповідно до чинного Закону України "Про прокуратуру" прокуратура нагляду за додержанням законів вже не здійснює.

10.03.2016, 23:48

В чому саме Ваше питання? Ваше питання не містить саме питання, оскільки не закінченне.

10.03.2016, 23:51

Яких конкретно умов не було додержано? Слід урахувати, що до райвиконкому звернулись усі члени ініціативної групи по створенню партії.

10.03.2016, 23:53