Прошу про розірвання угоди (договору, контракту) № ... від ... за статтями ...
15.03.16 подписал договор. Теперь не знаю как правильно написать заяву.
А если написать таким способом. Назва підприємства поштова адреса, індекс телефон
(вписуємо підприємство та його дані, з яким укладено угоду (договір, контракт)
Прізвище, ім’я по батькові поштова адреса, індекс телефон
(вписуємо людину та її дані, з якою укладено угоду (договір, контракт)
ЗАЯВА про розірвання угоди (договору, контракту)
(зазначаємо необхідне)
Я, ПІБ уклав угоду (договір, контракт) № … від … з відповідними додатками до неї (нього) з Назва Підприємства з метою придбання автомобіля/нерухомості (зазначаємо необхідне, та які саме) на суму … грн. Керуючись п.п. … ст. … (ЧТО ЗДЕСЬ НАДО ПИСАТЬ) (зазначаємо відповідні пункти та статті) додатку № 2 до угоди (договору, контракту) № … від … та ст. … (зазначаємо відповідну статтю) угоди (договору, контракту) № … від … повідомляю про своє рішення щодо розірвання угоди (договору, контракту).
Прошу, протягом … (зазначаємо термін) банківських (робочих) днів з моменту отримання цієї заяви кошти в розмірі … грн., які сплачені по даній (ому) угоді (договору, контракту) повернути мені шляхом перерахування на банківські реквізити, які додаю до заяви.
Додаток: копія угоди (договору, контракту) № … від … з відповідними до додатками до неї (нього); копія мого паспорту та ідентифікаційного номеру.
Дата підпис ПІБ Здесь надо писать ст.которие в договоре или по кодексу.
Лучший ответ
Вказувати статті потрібно по договору. Крім того, бажано вказати і статті по кодексу. Зверніться до юриста і Вам без проблем складуть аргументовану заяву з посиланням на норми законодавства та положення договору. Не на тому економите.