Сколько урн должно быть возле входа в салон красоты, и какого размера они должны быть? Спасибо.
Лучший ответ
Здравствуйте Станислав!
Згідно Н А К А З У МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ N 145 17.03.2011р.
«Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій
населених місць»
Біля кожного ларка, палатки, кіоску (продовольчого, сувенірного, книжкового тощо) встановлюється урна місткістю не менш ніж 10 куб.дм.