Мне 22 года, и у меня есть отстрочка ст.17 п.15 до 2018 года. Меня вызывают в военкомат, могут ли снять эту отстрочку? Спасибо.
Здравствуйте Артём!
С Вас могут снять отсрочку исходя из формулировки ст.17 п.15:
«Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу
15. У випадках, не передбачених цим Законом, відстрочка від призову на строкову військову службу може бути надана призовникам згідно з рішеннями призовної комісії Автономної Республіки Крим, обласних та Київської міської призовних комісій за поданням районних (міських) призовних комісій.»
Здесь не указана конкретная причина отсрочки. Призывная комиссия как дала отсрочку так и может отменить своё решение.