Лисичанск, 28.03.2016, 20:23

Почему я должен платить штрафы в зоне боевых действий? И на сколько км они действуют?

Вопрос №10127364 из г. Северодонецк
опубликован 28.03.2016, 20:23
Почему я должен платить штрафы в зоне боевых действий? И на сколько км они действуют?
Лучший ответ
Рекомендуется

С 2014года вышел закон о не начислении штрафов за просроченный платёж кредита

29.03.2016, 07:14

Ну то називайте речі своїми іменами. юристи не екстрасенси. Якщо мова йде про кредитний договір, то банки не мають права нараховувати штрафні санкції для громадян,що проживають на тимчасово окупованій території(зоні АТО). Територія визначається КМУ, якщо не помиляюсь.

29.03.2016, 07:41

Загалом, діють по всій Україні. Чому маєте платити? Тому що порушили закон.

28.03.2016, 21:50
Оценка автора вопроса:
Извините, но Вы не поняли мой вопрос.

С 2014года вышел закон о не начислении штрафов за просроченный платёж кредита

29.03.2016, 07:14

Ну то називайте речі своїми іменами. юристи не екстрасенси. Якщо мова йде про кредитний договір, то банки не мають права нараховувати штрафні санкції для громадян,що проживають на тимчасово окупованій території(зоні АТО). Територія визначається КМУ, якщо не помиляюсь.

29.03.2016, 07:41