Ж.52 года, гражданское лицо, бухгалтер... служба по контракту возможна.
Здравствуйте Алла!
Відповідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до Національної гвардії України приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:
військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 років до 40 років.
По возрасту Вы не проходите на службу по контракту.