Скажите пожалуйста является ли поводом для отвода судьи то,что он за 11 месяцев не провел заседания
Если судья переносил дело по объективным причинам то нет.
Вам нужно искать обоснование для отвода судьи.
в соотв. с ст 20 ГПК:
1. Суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо:
1) під час попереднього вирішення цієї справи він брав участь у процесі як свідок, експерт, спеціаліст, перекладач, представник, секретар судового засідання;
2) він прямо чи побічно заінтересований у результаті розгляду справи;
3) він є членом сім'ї або близьким родичем (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, член сім'ї або близький родич цих осіб) сторони або інших осіб, які беруть участь у справі;
4) якщо є інші обставини, які викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді.
2. До складу суду не можуть входити особи, які є членами сім'ї або близькими родичами між собою.
Поэтому вам нужно будет очень постараться (в поиске доказательств отвода по п4 ст 20).
Удачи