Moshina soviga chet el fuqorosi hadiya qilinganida bojxona tolovi qancha bo\'ladi?

Assalom aleykum. Mani sovolim agar Germany fuqorosi manga 2007-2008 yilda ishlab chiqarilgan moshina sovga qilsa unda manga bojxona tolovi qancha boladi ? manga chet el fuqorosi hadiya qilingan moshina uchun tolovlarni toliq etib bersez. Oldindan raxmat.

Лучший ответ

Бу юридик савол эмас. Интернет оркали Давлат божхона кумитасмга мурожаат килинг.

WWW.CUSTOMS.UZ

INFO CUSTOMS.UZ