Как получить узбекский паспорт, если живу и работаю в Москве - вопрос узбекистанского гражданина
Assalom aleykum menin I.Sh.O. Ergashev Rustam Najmidinovich Uzbekiston fuqarosi 02.08.1994 yilda tug'ilganman Samarqad shahar Motrid xumo maxallasida savolim bor edi hozirda moskva shaxrida Povur bulib ishlayman savolim shunday Yaxshi kurgan qizim bor buyerda u Qirg'iston fuqarosi agar u bilan oila qursam O'zbekistonda Samarqandan hikohdan utsam yashasam u bilan u O'zbekiston paspurtini ola oladimi qayday qilib olsa buladi qaydan yul tutsam buladi shunga sizni maslaxatiz kerak iltimos javob bering uyam uzbek andijonlik parpurti qirg"istonlik nima qilsam buladi javobizni kutaman raxmat oldindan.
Лучший ответ
Уйланишиз мумкин, лекин фукоролик олиш учун Узбекистонда 5 йилдан ортик яшаш керак.