Чи потрібно звільнювати дітей для відчуження частини будинку на користь рідного брата?
Мене цікавить таке питання, будинок належить рідному дядьку, він хоче зробити відчуження частини будинку на користь мого рідного брата, в цьому будинку також прописана я та двоє моїх неповнолітніх дітей (я є одинокою мамою), чи потрібно мені виписувати дітей для відчуження? Дякую.
Лучший ответ
Доброго дня!
Ні не потрібно, але при оформлені правочину будуть вимагати згоду органів опіки та піклування.
Якщо права дітей не будуть порушені, тоді отримають згоду опіки.
Благодарю Вас за полезную консультацию!