Можливість оскарження договору довічного утримання будинку та його вплив на поділ майна
Добрий день. Я отримала по договору довічного утримання будинок, в цьому будинку проживае мій дядько, чи може він оспорить цей договір і відсудити частину будинку?
Добрий день! Договір довічного утримання повинен бути складений у письмовому вигляді. Проте певної форми такого документа немає. Тому найбільш оптимальним варіантом було б звернутися до нотаріуса, який допоміг грамотно та законно оформити договір довічної ренти. Якщо через нотаріуса оформити то важче буде все це оскаржити, оскільки нотаріус може в суді підтвердити.
Доброго дня. Вважаю, якщо й буде подано такий позов, то він не має судової перпективи. Хоча у нашому житті все можливо. Щасти Вам.
Добрый день, уважаемый Гость
Обязательное нотариальное соглашение и внесение в реестр этого договора.
Удачи вам и вашим близким!