Попадает ли статья 286 часть 2 под амнистию 2010 года? Отсидел пол срока. Заранее спасибо.
В 2010 году амнистии не было, на сайте ВРУ также не нашёл даже законопроекта, но в соответствии с
Стаття 81. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання (УК Украины)
2. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване, якщо засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення.
3. Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим:
1) не менше половини строку покарання, призначеного судом за злочин невеликої або середньої тяжкості, а також за необережний тяжкий злочин;
В Вашем случае - ч.2 ст.286 УК Украины - необережний тяжкий злочин;