Оспаривание завещания - Как бороться с судебным иском сына, основанного на медицинских доказательствах
Я ВНУЧКА бабушка оставила завещание на меня и на сына но сын подал в суд на меня шо завещание не дейстивительное и написал шо бабушка болела атеросклерозом но умерла она от рака поджелудочной может ли он за деньги оспорить завещание если прошло 5 месяцев а меня уже вызывают в суд что мне делать.
Если суд признает его исковые требования обоснованными ,может вынести решение о признании завещания недействительным. Готовьте аргументированную защиту своих прав в суде.
---Здравствуйте, на этот вопрос даст ответ только суд. Всего хорошего.
Нужно возражение в суд подавать на иск до судебного заседания.
Стаття 1257 ЦКУ Недійсність заповіту
1. Заповіт, складений особою, яка не мала на це права, а також заповіт, складений з порушенням вимог щодо його форми та посвідчення, є нікчемним.
2. За позовом заінтересованої особи суд визнає заповіт недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі.
3. Недійсність окремого розпорядження, що міститься у заповіті, не має наслідком недійсності іншої його частини.
4. У разі недійсності заповіту спадкоємець, який за цим заповітом був позбавлений права на спадкування, одержує право на спадкування за законом на загальних підставах.
Готовте заперечення против иска.